Hakkımızda

Gayemiz:

Değerlerimizi benimsemiş profesyonel ve gönüllü çalışanlarımızla, öğrencilerimizin “ahsen kıvamına” (en güzele) erişmelerine vesile olmaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için de ilim, irfan, beceri ve hizmet merkezli çalışarak, programlar ve projeler yaparak, organizasyonlar düzenleyerek, bu doğrultuda eserler ortaya koyup insanlığa faydalı bireyler yetiştirmektir.

Yurdumuz 45 kişilik kapasitesi ile Üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Merkezi konumu, 3’er kişilik odalar, yemekhane, kütüphane ve ortak alanları ile öğrencilerimizin okul dışında da rahat bir şekilde vakit geçirmeleri için kendilerine elverişli imkanlar sunmaktadır. Yurdumuz 24 saat sıcak su, wireless internet, hafta içi iki – hafta sonu üç öğün yemek hizmeti ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.

Bir milletin geleceğine yapılan en önemli yatırım, kaliteli insan yetiştirmektir. Özel Bilecik İrfan Yüksek Öğrenim Yurdu, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı’nın Bilecik’teki yükseköğretim erkek öğrenci yurdu olarak bu minvalde hizmet vermektedir.  http://hudayivakfi.org/